TRUMPF Huettinger lider w produkcji generatorów dużych mocy wykorzystywanych masowo w przemyśle półprzewodnikowym na całym świecie. Obecnie pracujemy nad rozwojem nowego typów urządzeń do wzbudzania plazmy pod nowe procesy używane w przemyśle półprzewodnikowym. Postęp technologiczny na świecie wymusza ciągły rozwój nowych technologii. Otrzymasz od nas ciekawe wyzwania związane z implementacją nowych funkcjonalności, wdrażania nowych rozwiązań. Pracujemy w metodologii Scrum, co pozwala na efektywną współprace zespołu, rozwiązywanie złożonych problemów oraz ciągły rozwój osobisty.

Twoje zadania:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania na platformach mikrokontrolerów DSP i mikroprocesorów ARM;
  • Implementacja i uruchamianie algorytmów sterowania i funkcjonalności zasilaczy plazmowych;
  • Rozwój projektów opartych o systemy czasu rzeczywistego RTOS (sysbios, freeRTOS);
  • Tworzenie narzędzi wspomagających proces programowania (Linux);
  • Tworzenie sterowników;
  • Praca przy realizacji międzynarodowych projektów;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami;

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra o specjalności informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne);
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C;
  • Umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych;
  • Doświadczenie z zakresu rozwiązań sprzętowych (systemy oparte na mikrokontrolerach lub mikroprocesorach);
  • Obsługa przerwań, Interfejsy cyfrowe (magistrala równoległa, SPI, I2C, CAN, RS-485), Pamięć podręczna, DMA
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów;
  • Pasja w działaniu, umiejętności analityczne;
  • Komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze;

Mile widziane:

  • Znajomości zagadnień z zakresu RTOS;
  • Umiejętność pracy w środowisku Linux;
  • Znajomość C++;
  • Znajomość Pythona;
  • Znajomość TCP/IP;
  • Podstawy elektroniki;
  • Znajomość procesów i narzędzi rozwoju oprogramowania, w tym CMake, Make, gcc;
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git;
  • Znajomość wzorców projektowych;

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i pełną wyzwań ciekawą pracę w innowacyjnej firmie technologicznej, dostawcy dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 07:00 a 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań;
  • Dostęp do laboratoriów R&D – możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi i nowoczesnymi technologiami;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Koszyk

Koszyk