Główne obowiązki

– Projektowanie, tworzenie, testowanie i debugowanie oprogramowania na systemy wbudowane w urządzeniach audio
– Uruchamianie i testowanie prototypowego sprzętu elektronicznego
– Code review, dbanie o jakość tworzonego oprogramowania, tworzenie dokumentacji
– Współpraca z zespołem projektowym przy ustalaniu wymagań sprzętowych i funkcjonalnych

Wymagania

– Bardzo dobra znajomość współczesnego C++ (najlepiej C++20), w szczególności pod kątem urządzeń wbudowanych
– Doświadczenie z tworzeniem i debugowaniem oprogramowania bare-metal i/lub z wbudowanym OS na ARM Cortex-M0+, Cortex-M4
– Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mniej jeśli masz własne ciekawe projekty którymi możesz się pochwalić)
– Umiejętność czytania schematów elektronicznych

Istotne

– Znajomość podstawowych protokołów komunikacyjnych (I2C, SPI, UART, I2S)
– Doświadczenie przy tworzeniu niskopoziomowych driverów (np. do wyświetlaczy, czujników)
– Znajomość git
– Znajomość elektroniki i warsztatowego sprzętu elektronicznego (zasilacz warsztatowy, pomiary prądu i napięcia, obsługa oscyloskopu itd.), umiejętność debugowania sprzętu
– Samodzielność i proaktywność

Mile widziane

– Praca w środowisku Linux
– Umiejętność tworzenia oprogramowania na wbudowanego Linuxa
– Praktyczna znajomość peryferiów mikrokontrolerów STM32 i RP2040
– Znajomość CMake
– Znajomość Pythona (do skryptowania)
– Doświadczenie z frameworkiem Qt
– Znajomość metodologii Agile i systemu JIRA
– Własne projekty rozwijane ‘for fun’
– Zainteresowanie sprzętem audio i muzyką

Oferujemy

– Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę
– Hybrydowy tryb pracy
– Roczny bonus za realizację celów
– Budżet szkoleniowy
– Praca z pasjonatami techniki audio tworzącymi największe polskie R&D audio
– Unikalna firma od podstaw tworząca technikę audio
– Świetna atmosfera pracy
– Dofinansowanie do karty sportowej oraz opieki medycznej

*Poszukujemy kandydatów tylko z płynną znajomością języka polskiego.

Aplikując przez embeddedjobs.online wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Unitra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Tagi: , , , ,

Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Koszyk

Koszyk