Udział w opracowaniu urządzeń systemów identyfikacji swój-obcy (IFF) produkowanych przez PIT-RADWAR. Systemy identyfikacji są przeznaczone do prowadzenia identyfikacji ziemia-powietrze we współpracy z systemami radaru pierwotnego.

Opis stanowiska:

  • projektowanie, implementacja i uruchamianie oprogramowania systemów wbudowanych,
  • realizowanie i testowanie modułów oprogramowania według projektów oprogramowania,
  • projektowanie, wdrażanie, rozwijanie, utrzymanie narzędzi i systemów wspomagających oraz automatyzujących proces wytwórczy oprogramowania,
  • projektowanie testów oprogramowania i realizowania testowania oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej dla opracowywanych rozwiązań,
  • wyjazdy służbowe w ramach uruchamiania/testowania produktów.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w językach C i C++ poparta doświadczeniem,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i analizowanie dokumentacji,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność, sumienność oraz terminowość w realizacji powierzonych obowiązków,
  • inicjatywa i gotowość do poszerzania zakresu swojej wiedzy technicznej,
  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej w celu przyznania certyfikatu bezpieczeństwa.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność stosowania TDD i zagadnień automatycznego testowania,
  • znajomość metod i narzędzi do zarządzania cyklem życia oprogramowania (np. Redmine, Git , Jenkins),
  • umiejętność tworzenia oprogramowania wielowątkowego,
  • doświadczenie w programowaniu systemów czasu rzeczywistego,
  • umiejętność programowania w języku Java i Python,
  • umiejętność projektowania ergonomicznych i estetycznych interfejsów użytkownika,
  • programowanie w przestrzeni jądra systemu operacyjnego Linux.

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
  • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dostęp do internetowej poradni psychologicznej, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych),
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,
  • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce.
Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Szybkie wyszukiwanie

Koszyk

Koszyk