MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Inżynier ds. Testów i Walidacji
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie planów walidacji,
  • Weryfikacja i analiza wymagań Klientów,
  • Porównanie wymagań Klientów z możliwościami walidacyjnymi laboratoriów,
  • Bieżąca współpraca i kontakt z Klientem w celu wyjaśniania warunków testów, uzgadniania
    planów walidacyjnych, a także informowanie o wynikach testów i przebiegu walidacji,
  • Analiza wyników walidacji oraz współpraca i koordynacja działań z innymi działami w zakresie
    wdrażanych modyfikacji, zmian i statusu walidacji,
  • Nadzorowanie i terminowe raportowanie wyników testów walidacyjnych,
  • Współpraca i koordynacja badań z wewnętrznymi i zewnętrznymi laboratoriami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień z obszaru elektryki,
  • Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programów takich, jak: MS Word, Excel, Power Point, Outlook, Project,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Zaangażowanie wykonywaną pracę,
  • Sumienność, odpowiedzialność.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pakiet benefitów,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Tagi: , , , ,

Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Koszyk

Koszyk