OPIS STANOWISKA:
Naprawa powierzonych urządzeń elektronicznych i elektrycznych
Udział przy budowie, programowaniu i testowaniu urządzeń elektronicznych

WYMAGANIA:
Znajomość elementów elektronicznych
Umiejętność czytania schematów elektronicznych
Umiejętność analizy działania oraz napraw urządzeń elektronicznych
Umiejętność montażu elementów THT, SMD

MILE WIDZIANE:
Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia SEP 1kV

OFERUJEMY:
Umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
Pracę w doświadczonym zespole produkcyjnym
Przyjemną i komfortową atmosferę pracy
Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną

Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Koszyk

Koszyk