Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej – organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanie od 1968 roku, jesteśmy również obecni na rynkach zagranicznych (Czechy, Słowacja, Niemcy). Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Twoje przyszłe zadania:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości we współpracy z kierownikiem kontraktu,
  • analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych,
  • uzgadnianie projektów z Zamawiającym,
  • przygotowywanie ofert, analiza cenowa, negocjacje z podwykonawcami,
  • opracowywanie kosztorysów branżowych,
  • rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrotechnika (i pokrewne)
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych,
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót,
  • doświadczenie w pracy przy projektach infrastrukturalnych.

Oferujemy

  • System premiowy,
  • Dzień wolny w urodziny,
  • Szkolenia, kursy,
  • Program rozwojowy dedykowany dla Kobiet,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wymiany Międzynarodowe,
  • Platformę z benefitami MyBenefit,
  • Posiłki regeneracyjne.

Tagi: ,

Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Koszyk

Koszyk