RECONNECT to Agencja Rekrutacyjna która specjalizujemy się w pozyskiwaniu najlepszych pracowników branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwie.

Nasz klient to firma tworząca stalowe moduły/stoły spawalnicze do kompletnych linii montażowych. Ich produkty mają szerokie zastosowanie w gałęziach przemysłu – maszynowym, konstrukcyjnym, metalowym i motoryzacyjnym. Cechą wyróżniająca produkty naszego klienta od konkurencji jest uniwersalność, którą zapewnia modułowy sposób łączenia elementów. Atutem firmy jest również wiedza i zaangażowanie pracowników, oraz dostarczanie przyszłościowych rozwiązań dla najbardziej wymagających potrzeb klientów.

W związku z dalszym rozwojem firmy szukamy kolejnych operatorów CNC.

Obowiązki

  • Obsługa dużych maszyn CNC,
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem,
  • Dobór narzędzi i parametrów,
  • Dbałość o jakość wykonywanych elementów,
  • Sporządzanie raportów pomiarowych,
  • Konserwacja maszyny i sprawdzanie stanu zużycia narzędzi,
  • Bliska współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Gotowość pracy na zmiany
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Gotowość pracy w trybie rotacyjnym – 2 zmianowym

Świadczenia

  • Stabilne, wieloletnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy produkcji elementów używanych przez klientów na całym świecie
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dokształcania się
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, dodatki za pracę na zmianę

Zapraszamy do aplikowania!

Tagi:

Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Szybkie wyszukiwanie

Koszyk

Koszyk