Opis pracy
Nasz klient to globalna firma działająca w obszarze elektrycznej mobilności / baterii litowo – jonowych. Rynek baterii litowo-jonowych rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że nasz klient stale pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami. Realizują ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii.

Obowiązki:

  • zarządzeniem działem rozwoju elektroniki i software (HW/SW)
  • nadzorem nad prawidłową realizacją projektów, rozdzielaniem zadań i monitorowaniem ich statusów
  • nadzorem nad procesem projektowania i rozwojem elektroniki i software (HW/SW)
  • nadzorem nad testami i walidacją wyrobów
  • zapewnieniem technicznej i prawnej wykonalności produktu
  • zapewnieniem systemu zarządzania ryzykiem w projektowaniu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie elektroniki
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem i/lub projektami rozwojowymi w zakresie elektroniki/software
  • wiedzę techniczną w zakresie rozwoju produktów elektronicznych
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Świadczenia

  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Miła atmosfera
  • Dynamiczne środowisko
  • Szkolenia
  • Multisport
  • E-bike
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dotowane posiłki (50 %)
  • 1 dzień pracy zdalnej w tygodniu
Przegląd

Zarejestruj się

Hasło zostanie przesłane mailem.

Zapomniane hasło

Szybkie wyszukiwanie